در , ,

والپیپر کالاف دیوتی #1 | موبایل

والپیپر کالاف دیوتی 1

دانلود برای موبایل

دانلود والپیپر کالاف دیوتی 1 به صورت مستقیم از سیب وال

برای دانلود این والپیپر کالاف دیوتی موبایل با کیفیت اصلی بر روی دکمه دانلود کلیک کنید.

اگر به والپیپر کالاف دیوتی 1 علاقه دارید حتما دسته بندی والپیپر های کالاف دیوتی را دنبال کنید.

درباره کالاف دیوتی

ندای وظیفه (به انگلیسی: Call of Duty) مجموعه‌ای از بازی‌های تیراندازی اول شخص است که توسط اکتیویژن منتشر شده‌است. این شرکت ابتدا در سال ۲۰۰۳ روی بازی‌هایی که در جنگ جهانی دوم واقع‌شده بودند تمرکز کرد. این مجموعه با گذشت زمان، بازی‌هایی را در اواسط جنگ سرد، دنیاهای آینده، و فضای خارج از کشور ترسیم شده‌اند را تولید کرده‌است. بازی‌ها در ابتدا توسط اینفینیتی وارد شدند .سپس توسط تری‌ آرک و اسلج‌ همر گیمز توسعه یافتند.

مجموعه ندای وظیفه در ابتدا با توسعه اینفینیتی وارد بر روی صحنه‌های جنگ جهانی دوم متمرکز شده بود. ندای وظیفه ۴: جنگاوری نوین (۲۰۰۷) یک محیط جدید و مدرن را معرفی کرد و ثابت کرد که جنگاوری نوین عنوان موفقیت در این مجموعه را ایجاد می‌کند. میراث این بازی در ایجاد نسخه بازسازی شده جنگاوری نوین که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، نفوذ گذار بود. پس از آن، دو مورد دیگر از بازی‌ های جنگاوری نوین با عنوان جنگاوری نوین ۲ (۲۰۰۹) و ۳ (۲۰۱۱) منتشر شدند. مجموعه جنگاوری نوین مجدداً در سال ۲۰۱۹ با عنوان جنگاوری نوین باز راه‌ اندازی شد.

همچنین اینفینیتی وارد دو بازی خارج از زیر مجموعه جنگاوری نوین با عنوان اشباح (۲۰۱۳) و جنگ‌های بی‌نهایت (۲۰۱۳) توسعه داده‌است. تری‌آرک جهان در جنگ (۲۰۰۸) را به عنوان آخرین بازی مبتنی بر جنگ جهانی دوم، قبل از انتشار بلک اپس (۲۰۱۰) را توسعه داده‌است که پس از آن باعث ایجاد زیر مجموعه بلک اپس شد.

چهار ورودی دیگر از مجموعه با عنوان بلک اپس ۲ (۲۰۱۲)، ۳ (۲۰۱۵)، ۴ (۲۰۱۸)، و جنگ سرد (۲۰۲۰) توسط تری‌آرک ساخته شد. همچنین در ساخت جنگ سرد با ریون سافتور همکاری داشته‌ است. اسلج‌همر گیمز جزئی از توسعه دهندگان جنگاوری نوین ۳ بوده‌است و همچنین دو عنوان جنگاوری پیشرفته (۲۰۱۵)، جنگ جهانی دوم (۲۰۱۷) و ونگارد (۲۰۲۱) را توسعه داده‌است.

منبع تاریخچه: ویکی پدیا

نوشته شده توسط محمد مهدی امیدی

علاقه مند به طراحی صفحات وب و سئو.
هدف ما از طراحی و اجرای "سیب وال" ایجاد یک وبسایت تخصصی دانلود والپیپر در بین وبسایت های فارسی زبان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

والپیپر پیکی بلایندرز 55

والپیپر پیکی بلایندرز #55

والپیپر جوکر 85

والپیپر جوکر #85